Přejít k hlavnímu obsahu

Nordic Walking Slavonice 2020

Ikona Nordic Walking Slavonice

Nordic Walking Tour 2020 pokračuje svým dalším velmi žádaným zastavením, již tradičně v jihočeských Slavonicích a okolí. O víkendu 19. září 2020 zavítají do Slavonic desítky či stovky příznivců Nordic Walkingu z celé republiky i zahraničí. Tímto zastavením uctíme jako každým rokem památku Jirky Beneše, zakladatele nordic walkingu ve Slavonicích a samozřejmě skvělého člověka, sporťáka a kamaráda. Doufáme, že nám bude přát počasí jako zatím vždy ve Slavonicích. Neváhejte, vezměte své přátele, kamarády, rodinu a přijeďte strávit pohodový víkend nebo jen krásnou procházku nezapomenutelnou přírodou České Kanady, při které zažijete spoustu nezapomenutelných zážitků a prostě si Slavonice zamilujete.

Termín

Místo

Náměstí Míru

Slavonice

Geo

48° 59' 51.5163", 15° 21' 3.8495"

48.99764340329, 15.3510693


Akce začne již ráno na slavonickém náměstí registrací od 9.30 do 10 hodin. Registrovaní účastníci i ostatní návštěvníci Slavonic budou mít možnost zapůjčit si Nordic Walking hole a vyzkoušet si tento zdraví prospěšný sport.

Po 10. hodině po instruktáži Nordic Walkingu a krátké rozcvičce, vyrazí skupina pochodníků za doprovodu certifikované instruktorky na krásnou cca  9km dlouhou procházku okolím Slavonic, která tentokráte povede i přes Rakousko. V případě nepříznivých „okolních vlivů“ bude samozřejmě trasa operativně upravena.

Po návratu účastníků proběhne na náměstí Míru ve Slavonicích tradiční bohatá tombola, a tak si účastníci kromě krásných zážitků z procházky, odnesou i drobné dárky z tomboly, které věnovali partneři této akce. Velké poděkování patří i jim. Jsou to především: Město Slavonice, Volba pro Slavonicko, Hotel U růže, Bejčkův mlýn, SK Outdoor, WT Concept s.r.o., ČEPS a další.

Pro účastníky z větší dálky, kteří chtějí strávit tuto nezapomenutelnou akci, a udělat si hezký víkend či prodloužený víkend ve Slavonicích doporučujeme tato ubytování:

www.bejckuvmlyn.cz

www.hoteluruze.cz

www.apartmanspringerovi.cz

www.penzionslavonice.cz

www.apartmanuducha.cz

www.slavonice-ubytovani.cz

www.apodvezi.cz


Příloha Velikost
Plakát Nordic Walking Slavonice 4.58 MB
x