Přejít k hlavnímu obsahu

Jan Seibert

Bio:

Vždy jsem se snažil sportovat – míčové hry, lyžování, horská turistika, hodně běhat. Po čtyřicítce se začaly objevovat první důsledky ze sportování v „mládí“ v podobě různých svalových zranění. Náhodou se mi do ruky dostala kniha o severské chůzi a už mě to nepustilo. Zkuste to i Vy. :o)

Nordic Walking je obzvláště prospěšnou pohybovou aktivitou zejména u 55+. Kontaktujte mě a vyzkoušejte. Hned se budete cítit o hodně lépe nejen fyzicky ale i psychicky.

Poslední roky se zaměřuji na osobní rozvoj, což se stalo i mým posláním. U lidského organismu nelze oddělit fyzickou a mentální stránku. Prostě platí známé ve zdravém těle, zdravý duch. Snažím se pomáhat lidem s rozvojem obou oblastí. Nordic Walking je k tomu naprosto ideální.  Díky mým zkušenostem z lektorování, byznysu, průvodcování v zahraničí a sportu získáte možnost propojení vlastního rozvoje jak vaší mentální stránky, tak i té zdravotně pohybové prostřednictvím mentálního koučování přímo s hůlkami na čerstvém vzduchu. Další výhodou Nordic Walkingu je, že při něm lze velmi dobře vést koučovací konverzaci. Nebo to můžete oddělit. To znamená nejprve trénink Nordic Walkingu a potom využít správně okysličeného mozku a  intenzivnějšího vylučování neuro-přenašečů v mozku. To má velmi pozitivní vliv na paměť, myšlenkovou tvořivost a rozpoložení organismu k tvůrčí činnosti na Vaší cestě za osobními změnami k lepšímu, což je u koučování velmi užitečné. Vede to k Vašemu rychlejšímu osobnímu rozvoji a efektivnějšímu dosahování Vašich cílů a plánů. 

Nordic Walkingem posílíte tělo. Koučinkem posílíte víru v sebe samaNaučím Vás správné technice Nordic Walkingu. Pomůžu zlepšit Vaší kondici nebo zhubnout.

 


Články

Zatím nemám na webu publikován žádný příspěvek.
x