Přejít k hlavnímu obsahu

Lenka Křivánková

Bio:

Něco o mně: Jsem zapálená propagátorka Nordic Walking. Kondiční chůze je moje láska na první odpich. Při výuce (lekcích i kurzech) se soustředím na smysluplné předávání znalostí, důslednost a citlivé vedení, aby klient vše snadno pochopil a dokázal využít v praxi.

Odmala se všemožně hýbu (moderní gymnastika, tanec…) a rychle chodím. A svižná chůze mne přivedla až k akreditovanému kurzu a osvědčení Instruktor Nordic Walking. Skupinám, soukromým klientům i firmám ukazuji, jak přínosná, zábavná i zdravá může být kondiční chůze se speciálními holemi.

Více o mně, mé cestě k nordic walking a oblíbených aktivitách si můžete přečíst na mém webu

Co nabízím? Od roku 2018 vedu pravidelné skupinové lekce nordic walking. Od jara 2020 spolupracuji se STOB (Stop obezitě) v Praze jako lektor žádaných skupinových lekcí nordic walking. Za klienty jezdím i do Berouna a okolí.

Stále oblíbenější jsou moje individuální lekce pro jednotlivce i zvýhodněné pro páry.

Chytil vás nordic walking? Můžete využít cenově zvýhodněné permanentky. Na nordic walking, jakožto prevenci zdraví, přispívají i pojišťovny.

Kde mne najdete? Nejčastěji v Oboře Hvězda na Praze 6 a v Praze 13 – Stodůlkách. A v online světě sdílím aktuální dění na Facebooku a Instagramu, můžeme se propojit i na profesní síti LinkedIn.

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím počítačové dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru a mluvím pěti jazyky.

Těším se na setkání i s vámi. Heslo: Nezrezneme!

Lenka


x