Přejít k hlavnímu obsahu

Lenka Křivánková

Bio:

Jsem zapálená propagátorka Nordic Walking. Kondiční chůze je moje láska na první odpich.

Odmala se všemožně hýbu (moderní gymnastika, tanec…) a rychle chodím. A svižná chůze mne přivedla až k akreditovanému kurzu a osvědčení Instruktor Nordic Walking. Skupinám, soukromým klientům i firmám ukazuji, jak přínosná, zábavná i zdravá může být kondiční chůze se speciálními holemi. Při výuce (lekcích i kurzech) se soustředím na smysluplné předávání znalostí, důslednost a citlivé vedení, aby klient vše snadno pochopil a dokázal využít v praxi.

Více o mně, mé cestě k Nordic Walking a oblíbených aktivitách si můžete přečíst na mém webu. A tady najdete termíny akcí s Nordic Walking.

...................................................

Nordic walking s partou je nej!Co nabízím?

Stále oblíbenější jsou moje individuální lekce pro jednotlivce i zvýhodněné pro páry nebo privátní skupiny (3-6 osob). Pořádám i soukromé Základní lekce, skupinové Základní kurzy a kondiční skupinové lekce Nordic Walking. Spolupracuji s odborníky, vedla jsem řadu firemních workshopů (B BRAUN Medical, Salzburg Schokolade, Komerční banka...).

Chytil vás nordic walking? Můžete využít cenově zvýhodněný balíček "Životní start" permanentky. Na nordic walking, jakožto zdravotní prevenci, přispívají pojišťovny.

Kde mne potkáte? Nejčastěji v Oboře Hvězda na Praze 6, v Praze 13 na Stodůlkách a v Berouně a okolí. A v online světě sdílím aktuální dění na Facebooku a Instagramu, můžeme se propojit i na profesní síti LinkedIn.

Všechny odkazy pohromadě taky na stromě :)

V naší 👉🏻 regionální FB skupině NW Praha a Berounsko se walkeři a walkerky propojují a inspirují trasami a zážitky. Přidáš se?

...................................................

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím digitální dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a mluvím pěti jazyky.

Těším se na setkání i s vámi.

S Nordic Walking nezrezneme!

Lenka

...................................................

Chcete se naučit Nordic Walking i jinde než v Praze nebo u Berouna? Podívejte se na mapu instruktorů Nordic Walking Point – jsou tu pro vás po celé ČR.


x