Přejít k hlavnímu obsahu

V Divoké Šárce odstartoval 14. ročník NW Tour

14. ročník celorepublikového projektu Nordic Walking Tour byl tuto sobotu zahájen, kde jinde než v Praze. Na tratě v Divocé Šárce vydal rekordní počet účastníků!

V sobotu 22.4. 2023 vyšli příznivci zdravého životního stylu a sportování v přírodě na trasy Divokou Šárkou za doprovodu sportovních instruktorů nordic walking.

Zlaté Hory - Jeseníky

Termín
Sobota - 01. 10. 2022 - 08:00

Jako každý rok, první sobotu v říjnu se koná nejkrásnější severomoravský pochod krajem málo objeveným. Nad Zlatými Horami. Součástí je i 15 km s instruktorkou Nordic Walking Kristinou. Jdeme společně svižným NORDIC WALKING krokem nádhernou 15 km trasu kolem Zlatorudných mlýnů v Údolí ztracených štol, hotýlku U Pekina , úbočím rudonosné Příčné hory až k poutnímu místu Panna Marie Pomocné. Spatříme nádherné výhledy do polské nížiny.

Nordic Walking víkend v horském komplexu Petrovy Boudy

Termín
Pátek - 09. 9. 2022 - 06:57

Instruktor

Přijeďte na Nordic Walking víkend 9.-11.9.2022 do Krkonoš! Pod dohledem certifikovaného a zkušeného instruktora vás naučíme správně provozovat severskou chůzi. Akce je ideální jak pro začátečníky, tak i pokročilé chodce, kteří si potřebují opravit techniku. Věková kategorie není omezena směrem nahoru :)

Unhošť - Poteplí

Termín
Neděle - 01. 5. 2022 - 11:00

Když oslavy 1. máje, tak se vším všudy. Průvody příznivců nordic walkingu se vydají již tradičně v neděli 1. května 2022 s holemi v ruce na procházku údolím Kačáku po Unhošťských mlýnech. SK Outodoor a Český klub nordic walking připravil na první květnový den krásnou 8 kilometrovou trasu, která bude opět startovat ze hřiště TJ Unhošť ve Smetanově ulici v Unhošti.  Letos nás však čeká malá změna, jak v trase, tak v prostoru cíle Trasa povede údolím Černého potoka a Loděnice (Kačáku).

Subscribe to
x