Přejít k hlavnímu obsahu

Oblastní akce

Adventní výšlap, 2. ročník

Termín
Sobota - 03. 12. 2022 - 10:00

Instruktor

!! Zážitky nabitý adventní výšlap pro walkery-srdcaře !!

Ani v prosinci nesedíme za pecí! Před druhou adventní nedělí vyrazíme na vyhlášenou vyhlídku Hvíždinec. Čekají nás malebné výhledy (až na Karlštejn), magická Skalka a hluboké lesy mezi Dobřichovicemi a Řevnicemi.

!! Překvapení pro každého řádně přihlášeného !!

Tak co, trumfneme účastí první zimní výpravu Klubu českých turistů z 11. prosince 1892?

Nordic Walking víkend v horském komplexu Petrovy Boudy

Termín
Pátek - 09. 9. 2022 - 06:57

Instruktor

Přijeďte na Nordic Walking víkend 9.-11.9.2022 do Krkonoš! Pod dohledem certifikovaného a zkušeného instruktora vás naučíme správně provozovat severskou chůzi. Akce je ideální jak pro začátečníky, tak i pokročilé chodce, kteří si potřebují opravit techniku. Věková kategorie není omezena směrem nahoru :)

Kondiční výšlap: Jureček, NS Říčansko

Termín
Neděle - 06. 3. 2022 - 09:00

Instruktor

Dopolední nedělní svižné provětrání v okolí rybníka Jureček nedaleko Říčan.

Výšlap je v kondičním tempu nordic walking, tedy vhodný pro zkušené walkery, nikoliv začátečníky. Severskou chůzí s holemi ujdeme za tři hodiny okolo 12 kilometrů. Na výšlapu nevyučuji základní techniku nordic walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením.

Registrace nutná

Kokořínsko - Nordic Walking

Termín
Sobota - 22. 5. 2021 - 10:00

Půjdeme krajinou, kterou vybudovalo druhohorní moře, vytvarovala voda a dílo dokončil člověk. Skály, lesy, krásně zachovalá vesnická architektura i zchátralé romantické krajinářské záměry rodiny Grohmannů. Dobřeň, Střezivojický důl, Dolní Vidim, Horní Vidim, zaniklé lávky, skalní stůl, Dobřeň. Hospůdku neslibuji, protože místní hospody si moc dobře nevedou. Posedíme třeba u skalního stolu. Trasa 12 km, nastoupáno postupně ccca 330 m.

Subscribe to Oblastní akce
x