Přejít k hlavnímu obsahu

Nordic Walking Tour

Bratronice 2021

12. ročník celorepublikového projektu Nordic Walking Tour pokračoval víkendovým zastavením ve středočeských Bratronicích. V sobotu 11.9.2021 se sešli příznivci severské chůze a vycházek po zajímavých místech naší republiky na Bratronické návsi aby vyrazili do blízkého okolí křivoklátských lesů.

Hlásná Třeboň je krásná ...

.. ano Třeboň byla, je a bude vždy krásná :-)

I o minulém víkendu se vydali desítky příznivců nejen nordic walkingu, ale pohybu na čerstvém vzduchu na krásný výšlap žabím rájem Freda Rookse. Tato vycházka byla věnována vzpomínce na našeho kamaráda, úžasného člověka a parťáka se vším všudy, který nás na jaře tohoto roku nečekaně opustil a Třeboňsko tolik miloval... rád fotil vše a hlavě žáby:-) Frede Třeboň vždy bude tvoje! 

12. ročník Nordic Walking Tour

... a jak to s ním vůbec bude? Bude. Jen nám zatím plány hatí omezení koronovirová ....

Pilně pracujeme na 12. ročníku Nordic Walking Tour. Bohužel, zatím většinou škrtáme termíny, přesouváme, domlouváme, omlouváme a plánujeme. A hlavně věříme! Tour měla odstartovat již 10. dubna, ale to se nepovedlo. Věříme, že start přijde v Unhošti, tradičně na prvního máje. To se prostě musí povést.

A jaké jsou další plány?

Nordic Walking Třeboň 25. 7. 2020

11. ročník celorepublikového projektu Nordic Walking Tour pokračoval o uplynulém víkendu v Třeboni! V sobotu 25.7. 2020 vyšli příznivci severské chůze na novou trasu v okolí Třeboně.

Svitavy 2014

Letošní prázdninové zastavení Nordic Walking Tour 2014 se uskutečnilo minulý víkend v sobotu 26. července 2014 ve Svitavách.

Když jsme přemýšleli, kde by bylo dobré letos udělat prázdninové zastavení, napadly nás právě Svitavy a to i z důvodu podpory šikovných instruktorů Dity a Vítka Urbánkových, kteří si zastavení celorepublikového projektu Nordic Walking Tour 2014 určitě zasloužili. To jsme ještě netušili, jak jsou Svitavy krásné město a všichni lidé kolem vyzařují pohodu a pozitivní energii.

Řevnice 2014

Poslední předprázdninové zastavení Nordic Walking Tour 2014 se konalo poprvé za dobu své existence v Řevnicích u Prahy.

Sobotní předpověď tropických teplot neodradila desítky příznivců Nordic Walkingu, ti dorazili do Řevnic u Prahy z různých koutů České republiky.

Opravdu letní počasí vítalo v sobotu 7. června 2014 v parku před Zámečkem v Řevnicích skupinky příznivců Nordic Walkingu různých věkových kategorií.

Březová u Sokolova 2014

Všude pršelo, ale v Březové u Sokolova bylo v sobotu 17. května pěkně, tak akorát na procházku s Nordic Walking holemi. Další zdařilá akce Nordic Walking Tour 2014.

Kdo přišel na start dalšího pokračování Nordic Walking Tour 2014, nelitoval. Pěkné počasí vítalo již od rána příznivce tohoto sportu, kteří přicházeli ve skupinách po celé sobotní dopoledne na start v Březové u Sokolova.

Brno 2014

Nordic Walking Tour 2014 zavítala poprvé za dobu své existence do Brna a zastavení mělo nevídaný úspěch - okolím Klajdovky pochodovaly stovky účastníků této akce

Slunné počasí vítalo v sobotu 10. května 2014 již od rána u hotelu Velká Klajdovka v Brně - Líšni skupinky příznivců Nordic Walkingu různých věkových kategorií. Pro zajímavost - nejmenší účastnici Lucince bylo 6 měsíců, delší trasu cca 8 km absolvovala u maminky v klokance a po návratu rozdávala úsměvy na všechny strany.

Subscribe to Nordic Walking Tour
x